0
+48 514 839 836
Kontakt
Wyszukiwarka produktów: Wybierz producenta:

BDU

Spodnie bojówki wojskowe

Spodnie wojskowe od lat mają wielu fanów. Bojówki zwracają uwagę osób, które zainteresowane są wojskową tematyką. Noszą je nie tylko żołnierze, ale także amatorzy, ludzie w bardzo różnym wieku. Oprócz charakterystycznego wyglądu za ich sukces niewątpliwie odpowiada wygoda, którą dają.

Spodnie wojskowe bojówki dlaczego warto mieć jest w szafie

Bojówki to spodnie luźne, pozwalające na swobodę, spodnie, które nie opinają, nie krępują ruchów. Idealnie pasują na co dzień, idealnie nadają się do pracy w terenie. Spodnie wojskowe bojówki to nie tylko charakterystyczne moro, ale także jednolite spodnie ciemne lub w kolorze khaki. Pozwalają one wtopić się w leśne otoczenie. Spodnie tego typu zakupić możemy także w sklepach sieciowych lub nawet na targach, jednakże jeżeli zależy nam na jakości, to lepiej zdecydujmy się na wybór spodni w specjalistycznym sklepie.
Nasze spodnie wojskowe bojówki mają dobry skład (niektóre modele wykonane są w dużej części z bawełny), są regulowane w pasie, posiadają kilka pojemnych i bezpiecznych kieszeni. Droższe modele są dodatkowo wzmocnione na kolanach i pośladkach. Posiadają też ściągacze, dzięki czemu każdy może je przystosować dla siebie. Sprawdzają się podczas wszelkich aktywności na świeżym powietrzu. Dla profesjonalnych wojskowych są jednym z najważniejszych elementów ubioru.

PUNKT ODBIORU OSOBISTEGO
ul. Rozłogi 14a/98 01-310 Warszawa

godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00

kontakt:

tel. 22 666 29 52
e-mail: sklep@wzorcowniamundurowa.pl
e-mail: airogromintl@gmail.com

MASZ PYTANIA? Napisz lub zadzwoń!
NASZE MARKI