1
+48 514 839 836
Kontakt
Wyszukiwarka produktów: Wybierz producenta:

Plecaki

Plecaki wojskowe, taktyczne

Plecaki taktyczne wojskowe już na pierwszy rzut oka wyglądają na solidne i pojemne. Ich ceny przewyższają ceny zwyczajnych dostępnych na rynku plecaków, jednak w tym wypadku płacimy nie tylko za charakterystyczny wojskowy design, ale przede wszystkim za materiały, z których plecak jest wykonany, za pomysł i umiejętne połączenie elementów.

Co charakteryzuje porządny plecak taktyczny wojskowy

Możemy wybrać dowolnej wielkości plecak wojskowy – oferta ciągle się rozrasta. Polecamy plecak o pojemności 50 litrów, w którym z pewnością zmieścisz wszystkie potrzebne narzędzia. Plecaki te są starannie wykonane, wygodnie się je nosi (między innymi dzięki szelkom czy pasowi piersiowemu). Spodobają się osobom, które są dobrze zorganizowane –plecaki taktyczne wojskowe posiadają kilka komór, idealnych nie tylko na wojskowe wyposażenie, ale także na dokumenty czy notatnik. W plecakach nie brakuje kieszeni na krótkofalówkę.
W naszym sklepie posiadamy plecaki czołowych amerykańskich firm. Z pewnością zachwycą one wszystkich tych, którzy poszukują najwyższej jakości, zależy im na wygodzie, ale też na funkcjonalności. Nasze plecaki to bezpieczne skrytki na wszystkie potrzebne przedmioty, to wierni i solidni kompani wielu wypraw.

PUNKT ODBIORU OSOBISTEGO
ul. Rozłogi 14a/98 01-310 Warszawa

godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00

kontakt:

tel. 22 666 29 52
e-mail: sklep@wzorcowniamundurowa.pl
e-mail: airogromintl@gmail.com

MASZ PYTANIA? Napisz lub zadzwoń!
NASZE MARKI