0
+48 514 839 836
Kontakt
Wyszukiwarka produktów: Wybierz producenta:

Ładownice

Ładownice i zasobniki

W jaki sposób przenosić sprzęt medyczny lub inne istotne podczas wypraw przedmioty? Oczywiście przyda się pojemny plecak, który ma kilka kieszonek i stworzony został tak, aby był lekki. Jednak poza plecakiem przydadzą się także ładownice i zasobniki. Są one mniejsze, łatwe w transporcie, nie zajmą też wiele miejsca w plecaku. Pozwalają zachować porządek i szybko sięgnąć do potrzebnych nam rzeczy.

Jakie wyróżniamy ładownice i zasobniki

Wśród ładownic mamy te, które pełnią rolę przenośnej apteczki. W naszym sklepie znajdziesz wyposażoną apteczkę pierwszej pomocy – zawiera ona nożyczki, gazę, plastry, kompres dezynfekujący, agrafki, bandaż i jeszcze kilka innych niezbędnych elementów. Brak takiej apteczki może być niebezpieczny dla naszego zdrowia, uniemożliwić nam dalsze kontynuowanie powierzonych zadań.

Oprócz apteczki proponujemy ładownice do przechowywanie dokumentów, kluczy czy innych tego typu przedmiotów. Przeważnie są to ładownice z jedną kieszenią zapinane na zamek, jednakże w naszej ofercie są także ładownice z klamrą, posiadające więcej kieszonek i pojemne nerki, które można zapiąć w pasie . Wybierając ładownice kierujmy się przede wszystkim jej przeznaczeniem. Proponowane przez nas ładownice i zasobniki są wzmacniane, wykonane z najlepszej jakości materiałów.

PUNKT ODBIORU OSOBISTEGO
ul. Rozłogi 14a/98 01-310 Warszawa

godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00

kontakt:

tel. 22 666 29 52
e-mail: sklep@wzorcowniamundurowa.pl
e-mail: airogromintl@gmail.com

MASZ PYTANIA? Napisz lub zadzwoń!
NASZE MARKI