0
+48 514 839 836
Kontakt
Wyszukiwarka produktów: Wybierz producenta:

Nakolanniki i nałokietniki

Nakolanniki

Trudno wyobrazić sobie swobodne poruszanie się w trudnych warunkach bez odpowiednik nakolanników i nałokietników. Dzięki nim żaden upadek nie wydaje się straszny, a nasza skóra chroniona jest przed otarciami. Jeżeli jednak zdecydujemy się na tanie i złej jakości produkty, to możemy doprowadzić do obtarć i uszkodzenia łokci oraz kolan. Dlatego też warto pomyśleć o specjalistycznych sklepach, które oferują nakolanniki czy nałokietniki stosowane przez jednostki specjalne.

Jak rozpoznać idealne nakolanniki

Dobrej jakości nakolanniki to porządne zaczepy, solidne mocowanie, wytrzymałe i bezpieczne materiały. Takie produkty w każdych warunkach trzymają się blisko naszego ciała, jednocześnie nie utrudniając nam poruszania się. Dzięki gąbce w środku mniej czujemy ból, jesteśmy odporni na urazy czy przekłucia.
Nasze nakolanniki są lekkie, jednak do ich stworzenia zostało wybranych wiele elementów, z których każdy pełni określoną funkcję. Połączenie tych elementów nie jest przypadkowe – lata doświadczeń pozwalają obecnie stworzyć nakolanniki idealne, takie, które chronią, są wytrzymałe, ale także wygodne. Kupując nakolanniki w specjalistycznym sklepie masz pewność, że możesz liczyć na najwyższą jakość, dodatkowo otrzymujesz certyfikat, który dowodzi oryginalności produktu. Możesz też liczyć na korzystną cenę w stosunku do klasy produktu.

PUNKT ODBIORU OSOBISTEGO
ul. Rozłogi 14a/98 01-310 Warszawa

godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00

kontakt:

tel. 22 666 29 52
e-mail: sklep@wzorcowniamundurowa.pl
e-mail: airogromintl@gmail.com

MASZ PYTANIA? Napisz lub zadzwoń!
NASZE MARKI