0
+48 514 839 836
Kontakt
Wyszukiwarka produktów: Wybierz producenta:

Gogle

Gogle taktyczne

Gogle są istotnym elementem wyposażenia taktycznego. Stanowią one balistyczną ochronę, a dodatkowo są wygodne, nie krępują ruchów, nie uciskają (jeżeli odpowiednio regulujemy pasek). Warto sięgać po gogle taktyczne wysokiej jakości, bo tylko takie zapewniają nam stuprocentowe bezpieczeństwo i nie wpływają negatywnie na nasze zdrowie.

Jak wybierać gogle taktyczne

Przy wyborze gogli kierujemy się przede wszystkim wytrzymałością materiałów, ale także funkcjonalnością. Dobre gogle wyposażone są w wizjer, a ponadto chronią nas przed promieniowanie UVA i UVB. Możemy je używać w każdych warunkach, nie musimy obawiać się zbyt silnego nasłonecznienia. Pod niektóre modele możemy także zamocować okulary korekcyjne, tak więc noszenie gogli nie musi się wiązać z gorszym widzeniem. Dzięki dobrej jakości goglom taktycznym wyraźnie widzimy teren, a także naszego przeciwnika.
Gogle przepuszczają powietrze, stworzone są z przyjaznych dla skóry materiałów. Pasek przy goglach taktycznych można regulować, są więc idealne dla każdego. Istotną zaletą gogli z naszego sklepu jest dożywotnia gwarancja – nie musisz bać się uszkodzenia gogli. Gogle taktyczne nie rysują się i jeśli o nie dbamy mają szansę przez wiele lat nam służyć, nie zmieniając swojego wyglądu.

PUNKT ODBIORU OSOBISTEGO
ul. Rozłogi 14a/98 01-310 Warszawa

godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00

kontakt:

tel. 22 666 29 52
e-mail: sklep@wzorcowniamundurowa.pl
e-mail: airogromintl@gmail.com

MASZ PYTANIA? Napisz lub zadzwoń!
NASZE MARKI