0
+48 514 839 836
Kontakt
Wyszukiwarka produktów: Wybierz producenta:

Zawieszenia taktyczne

Zawieszenia taktyczne

Jak najlepiej przechowywać broń, jak zadbać o wygodę i bezpieczeństwo jednocześnie? Sprytnym sposobem mogą być zakończone karabińczykiem zawieszenia taktyczne. Nie rzucają się w oczy, nie zajmują wiele miejsca, trudno je uszkodzić, a przede wszystkim pozwalają szybko sięgnąć po broń, szybko się obronić.

Kiedy potrzebujemy zawieszeń taktycznych

Zawieszenia taktyczne to bardzo ważny element wyposażenia taktycznego. Przydają się w pracy żołnierza, ale także policjanta. Zawieszenia taktyczne mogą być jednopunktowe, dwupunktowe czy trzypunktowe. Każdy rodzaj zawieszenia pozwala na wygodne zawieszenie broni i komfortowe manewrowanie nią. Zawieszenia taktyczne nie potęgują ciężaru broni, są lekkie i nie odczuwalne dla noszącego. Jak każdy inny element wyposażenia taktycznego mają pozwolić szybko się przemieszczać i szybko reagować w różnych sytuacjach.
Proponowane przez nas zawieszenia taktyczne są uniwersalne, wtapiają się w resztę stroju (dostępne w kilku kolorach) i stanowią jego ważny element. Klamry pozwalają na bezpieczne i szybkie odczepienie broni. Większość proponowanych przez nas zawieszeń została wyprodukowana w Stanach Zjednoczonych. Ich cena wynika z bardzo wysokiej jakości i wytrzymałości zawieszeń taktycznych. Proponowane przez nas zawieszenia taktyczna są doceniane na całym świecie.

PUNKT ODBIORU OSOBISTEGO
ul. Rozłogi 14a/98 01-310 Warszawa

godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00

kontakt:

tel. 22 666 29 52
e-mail: sklep@wzorcowniamundurowa.pl
e-mail: airogromintl@gmail.com

MASZ PYTANIA? Napisz lub zadzwoń!
NASZE MARKI